4PCS Spark Plug L7T BM6A pre BM6A BMR6A WS6E WS7E BPMR6A WS7F CJ7Y W20MU L7TC M6 M7 BPMR6A dvojtaktný reťazová píla oblasti na trávu

Nový produkt

1 položky

Skladom

€6.40

-22%

€8.21

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Spark Plug Parametre

( modrá alebo zlaté spark plug ), budú odoslané prostredníctvom sklade!

MODRA

GOLEDN JEDEN

Liben Auto Diely Industrial Co., LTD je popredným spark plug výskum, vývoj a výroba spoločnosť so sídlom v Číne. Sme jedna z mála profesionálnych spark plug výrobcov, ktoré dodával sveta moderných a spoľahlivých sviečky pre viac ako 20 rokov. Na základe implementácie nových technológií a skúsenosti obsluha zákazníkov, Liben sa zaväzuje inovácie v spark plug priemysel spĺňajú potreby našich zákazníkov.

Liben sa nachádza v JiangCheng Priemyselnej časti Mesta Jiangmen, Guangdong v Číne. Celková investícia 20 miliónov eur, a výmerou viac ako 20.000 štvorcových metrov, továreň má moderné dielne a moderný systém riadenia, so silným technickým zázemím. Sme neustále pracujeme na zvýšenie produkcie pri zachovaní vysokého stupňa kvality.

S vysoko automatizované výrobné zariadenie, nie sme tak závislí na prácu, ako sme na talent. Naša spoločnosť má personál viac ako 100 ľudí, s významné inžinierske, marketingové a technické nadanie. Náš personál je nadšenie, úprimnosť a oddanosť k spokojnosti zákazníka, je pevným základom našej spoločnosti.

Liben urobil pozoruhodný pokrok a výsledky. Máme zarobené na naše miesto ako silné a dôveryhodné značky, a získal chválu po celom svete pre náš záväzok kvality a spoľahlivosti. Náš úspech je riadený prostredníctvom našich ľudí a ich záväzok pracovať zodpovedne vykonať, s excelentnosti, a získať nových príležitostí, v našej neustálej snahy povýšiť Liben ako líder v spark plug priemysel.

VÍZIA:

▶ , Aby sa Stal Profesionálnym Spark Plug Výrobcu s Potenciálnymi a trvalo Udržateľný Rozvoj a Priemysel Vynikajúci Vplyv v Regióne.

▶ Na Výrobu Svetovej Triedy Spark Plug ako Premiér Dodávateľ v tomto Odvetví.

▶ Našich Zákazníkov Dôveru Liben ako Viac Ako Len Názov Spoločnosti. To je Slávu ako Značku, ktorá Neustále Prináša Spoľahlivé Výrobky.

POSLANIE:

▶ #1 Prioritou je Kvalita, a Úprimnosť je Najlepšia Politika.

▶ Inovovať Lepšie Produkty Priniesť Easeful Pomocou Skúsenosti Zákazníkov.

▶ Umožňuje Zamestnancom, aby Podiel Obchodných Výsledkov Rozvoja, Vytváranie Hodnôt a Rastie so Zákazníkmi Spolu.

Certifikát

ISO/TS 16949:2009

Návrh a výroba sviečky pre automobilový a motocyklový priemysel

SGS Audit Dodávateľa Sos Audit Dodávateľa

Ak máte akékoľvek otázky o spark plug, mohli by ste sned mi e-mail alebo nechajte správu ALI trademanager, ďakujem!

Štítky: auto fresnelove šošovky, reťazová píla iskra, naftový ohrievač vzduchu svietiť plug, 2 ťahy spark plug, chevrolet spark, iskra tester, sviečky bm6a, motor spark plug, zapaľovacie sviečky zásuvky, dev auta.

Tabuľka dát

Montáž Base Trpaslík Ploché
Elektródy Materiál Normálna
tepelný rozsah 6
Pôvod CN(Pôvodu)
Priemer 14 mm
Referenčné Kódy L7T/BM6A
Výrobca Katalógové Číslo L7T/BM6A
hex veľkosť 3/4" (19 mm)
Druh Nikel
Výhrevnosť Médium
Výmenný Katalógové Číslo L7T/BM6A
Iné Katalógové Číslo L7T/BM6A
Reach 9.5 mm (3/8")
Krajina/Oblasť Automobilovej Výroby Čína
medzera 028" (0.7 mm)

Recenzie

Napísať recenziu

4PCS Spark Plug L7T BM6A pre BM6A BMR6A WS6E WS7E BPMR6A WS7F CJ7Y W20MU L7TC M6 M7 BPMR6A dvojtaktný reťazová píla oblasti na trávu

4PCS Spark Plug L7T BM6A pre BM6A BMR6A WS6E WS7E BPMR6A WS7F CJ7Y W20MU L7TC M6 M7 BPMR6A dvojtaktný reťazová píla oblasti na trávu

Súvisiace produkty: