Batéria pre iPhone 6 , 3.82 V 1800mAh-Pôvodná kapacita-zero cyklov

Nový produkt

1 položky

Skladom

€11.72

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Funkcie: Zostať v spojení s rodinou a priateľmi dostať extra batéria dnes. Nabíjanie náhradnej batérie bez mobilného telefónu. Najlepšie všeobecné náhradou za originálne batérie s porovnateľnými pohotovostný čas a rozhovor. Priamo z našej výroby. Veľké, veľké zľavy, vysoko nákladovo efektívne. Vstavaný vnútorné mikročip zabraňuje prebitiu a predlžuje životnosť batérie. Prejsť factory bezpečné test, zabezpečenia kvality, Skvelú ponuku s vynikajúca kvalita zaručená. Prevádzková teplota: -15 °C ~ + 50 °C Typ: Generické

Údržba batérie Nenechajte batérie vlhký alebo do vody. Nedávajte batérie na plný výkon po dlhodobú údržbu. Nevyžadujú vonkajších síl alebo pádu z batérie výšky. Nedávajte batérie tepla alebo ohňa, inak hrozí nebezpečenstvo výbuchu. Nepoužívajte zlé nabíjačky, vyhnúť sa poplatok nespokojnosť alebo poškodenie batérie. Č keychains, mince, náhrdelníky a iné kovové výrobky, obráťte sa na batérie, aby nedošlo k podozreniu z skratmi.

Použite Náš batéria sa dodáva s malú alebo žiadnu moc, tak to musí byť úplne nabitá približne 4 - 6 hodín pred prvým použitím, telefón musí byť vypnutý. Svetelný signál nemusí vždy znamenať plnom zaťažení. Ale batérie bude na plnú kapacitu po 5-10 cyklov úplného nabitia a vybitia. Úplné nabitie (keď je telefón zapnutý) a skončenie sa predĺžila životnosť batérie. Prevádzkový čas batérie závisí od podmienok, ako sú: sila úrovni prenosu signálu (vzdialenosť medzi telefónom a základňovej stanice), sieťové parametre stanovené prevádzkovateľom.

Upozornenia: Žiadne špecifické APN je zaslaná, aj keď je to dať nejaké APN vo fotografii. APN môže byť rôzne.

Štítky: l batérie, bm4e, iphone 6 inštalácia batérie, adl iphone batérie, automatu iphone 6s batérie, fiio, cubrebotas ciclismo, prípade iphone6, iphon 7 golf batérie, dste iphone 5s batérie.

Tabuľka dát

Certifikácie Kvality ce
Originál alebo Nie Kompatibilné
Kapacita batérie(mAh) 1301mAh-1800mAh
Pôvod ES(Pôvodu)

Recenzie

Napísať recenziu

Batéria pre iPhone 6 , 3.82 V 1800mAh-Pôvodná kapacita-zero cyklov

Batéria pre iPhone 6 , 3.82 V 1800mAh-Pôvodná kapacita-zero cyklov

Súvisiace produkty: