Auto Okno Slnečník Zdvíhateľnej auto kryt slnečnej clone auta, prístrojový panel v okne krytie čelného skla kryt interiér-UV

Nový produkt

1 položky

Skladom

€4.14

-33%

€6.18

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Funkcie:

1. Reflexná hliníková fólia slnečník, vysoko odolný voči korózii a teplotným zabezpečiť, aby sklo kryt je v pohode, v lete, riadnym slnečník len štíty slnko, a nemá tepelná izolácia účinok.

2. Jedinečný dizajn umožňuje jednoduchú inštaláciu pomocou prísavky, pohodlné, rýchle skladovanie a ľahko skladovať kdekoľvek vo vozidle bez zaberať priestor.

3. Na slnečník môžu byť rezané voľne podľa modelu vozidla, a tesnosť je lepšie.

4. Jeho účelom je zabrániť vnútorná teplota auto z rastu a zabrániť ultrafialové lúče slnka z priamo svieti na auto na ochranu prístrojový panel. Tri vrstvy procesu bloky 99% škodlivých ultrafialových lúčov a zabraňuje starnutiu interiéru a peelingu.

5. Tento produkt je vyrobený z pamäťovej hliníkovej zliatiny. Skladacie problém je možné vyriešiť ručným skladaním, a môže byť zložený opakovane bez vplyvu na použitie.

6. So skladacím dizajnom, ktorý sa ľahko používa, to môže byť stanovená v jednej sekunde len s jednou rukou, čo je super šetrí čas a pohodlné.

7. Jednoduchá inštalácia, vybavené robustný držiak, jednoduchá inštalácia, už nepotrebujú problémy veľké kusy kartónu, nie viac chaosu, keď skladanie, môže byť voľne demontáž, šetrí priestor.

8. Anti-aging nano-kremičitý gél prísavky, sací výkon po opakovanom praní je stále, bez zanechania stôp.

9. Vhodná pre väčšinu modelov, nie je si vybrať auto.

inštalácia kroky:

1. Použitie protislnečnú porovnať výška skla a odstrihnite.

2. Po umiestnení slnečník, stlačte prísavky pevne proti skla.

3. Vytiahnite slnečník na vhodnom mieste na ľavej strane, a stlačte prísavky pevne proti skla.

4. Inštalácia je dokončená, tieňovanie / tepelná izolácia / krásne.

Tipy:

V lete, neklaďte horľavé objekty, ako sú zapaľovače v exteriéri vozidiel.

Štítky: reed prepínač pracovných, perly morské tahiti, zelené osvetlenie prop, kormidlo hliníkový mtb, nokia6300 antivirus, nvr 8ch 4mp 265 poe, pad česť 10x svetlo, poly kožená bunda, nvr 8 kanálov ip kamier.

Tabuľka dát

Funkcie 5 Skladací dizajn, voľný strečing
Funkcie 4 nízka teplota
Funkcie 3 Zvlnenie reflexie
Pôvod CN(Pôvodu)
inštalácia Čelné Sklo Slnečníky
Funkcie 2 Jednoduchá inštalácia
Funkcie 1 Chráni prístrojovú dosku
Materiál hliníková fólia

Recenzie

Napísať recenziu

Auto Okno Slnečník Zdvíhateľnej auto kryt slnečnej clone auta, prístrojový panel v okne krytie čelného skla kryt interiér-UV

Auto Okno Slnečník Zdvíhateľnej auto kryt slnečnej clone auta, prístrojový panel v okne krytie čelného skla kryt interiér-UV

Súvisiace produkty: