6pcs prasačích štetín kolo vrchol dlhý prút gouache štetec akvarel kefa olejové farby štetcom umelcov Akrylových Farieb Umelecké potreby

Nový produkt

1 položky

Skladom

€7.12

-20%

€8.90

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Výber najlepších Chongqing varené štetiny. Bielenie liečby, s dávnych varenie vody,

Ak chcete zachovať pôvodné vlastnosti materiálu, nie ohnúť, žiadne deformácie. Tento štetec je vhodný pre veľké plochy šíriť a farbu, tvar, farba tučný, tlstý náter vrstva komína hrúbka a prekrývajú, zložité.

Môžete čerpať veľmi ťažký pocit, viac môže byť svojvoľné

[značka]: Tong.

[name]: kefkou kolo vrchol

[balenie]: jemné transparentné okno

[rozsah]: vhodné pre maľovanie a gouache

Nákup olejomaľba pero

Olejomaľba na maľbu proces hrať tie základné funkcie. Praktický štetec, môže priniesť zábavu autora práce. Výber olejomaľba je určená technika maľby. Inú štruktúru, tvar, model štetcom, jeho úloha je iná.

(1) štruktúru a funkciu

Kefkou: viac štetín, silné pružnosť, silné, silu. Sfarbenie často ľavej hriva známky, môže vyvolávať silné farby. Môže sa trela, kefa, kefa, všeobecne nezobrazí fenomén pero vlasy prilepené k sebe. Používané na hrubé ťahy štetca textúry maľby.

Noriek alebo jazvec vlasov kefa: pokročilý olejomaľba pero, stredná tvrdosť, sfarbenie je mäkké a jednotné, nie je vhodný pre kefa stopy, obrázok detail znázornenie. Veverička opice, vlasy olej kefa kefa na srsť.

Volským vlasy a ťava kefy na vlasy: Kožušiny patrí olej pero kryt používa pre farebné.

Umelé vlny brush: s charakteristikami vysokého olejomaľba pero, ako je vlna, jazvec vlasy a tak ďalej. Umelé vlasy môžu byť vyrábané v rôznych tvaroch kief, ktoré nie je len zmiernenie miestnych farieb, ale tiež môže byť podrobná charakteristika. Ale to nemôže byť ponorený do vody, jej vlasy vo vode ľahko deformovaný.

Okrúhly štetec: najstarší druh olejomaľba pero. Má tupý hrot, môže byť použité, aby sa viac mäkký a jemný štetec; malý guľatý štetec, pero môžete použiť na zavesenie linky, na prednej strane môžete použiť veľké oblasti fuzzy farba halo, môže byť tiež použitý pre stippling techniky.

Plochý štetec: rovný rovný rovný maľovanie objavil v devätnástom Storočí. Používané na výrobu, široký, zametanie kefa typ ploché bočné kresliť k dispozícii; hrubé čiary; rotačné mp typ pero pero tela, sa môže zdať nerovnomerné hrúbkou ťahov.

Na hazel v tvare štetca: ploché okrúhle telo, ktoré sa tiež nazývajú " mačka jazyk pero ". Vlastnosti oboch okrúhle a ploché dve kefy, ale to je ťažké kontrolovať. To je viac elegantný a tekutiny, štetec na výkon krivky.

Odvetvie patrí do novej špeciálne kefa: štetec, pero, pero vlasy riedke, ploché ventilátor. Na zametanie mokré so štetcom, alebo zjemňujú príliš jasne načrtnúť. Maliar, ktorý má rád tenké maľby často používa tento druh štetca. Pri použití sektor pero, musíte udržiavať čisté, alebo bude vám.

(2) model a funkcie

Vzťah medzi kefa typ a použitie je najviac explicitné. Kefa veľkosť je zvyčajne používané na výrobu, veľký dotykový textúru a farbu a typ malý obchod, ktorý sa obvykle používa na kreslenie čiar a štetec farebný bod. V súčasnej dobe na trhu predať kefa model nie je jednotné, rôznych značiek, textúra rovnaký model s veľkým štetcom rozdiel. A modely nie sú rovnaké, tam sú 0 ~ 24, 0 ~ 12, 0 ~ 16, atď.. Tvrdou kefkou rozsah veľkostí, noriek a iné mäkké štetec, pero a vo všeobecnosti nie je veľká, vejárovité kefa (väčšinou hrivy alebo umelé vlasy) č trúby.

Štetec je vhodný najmä pre maľby: maľby, niekedy malý štetec môže byť použitý na nahradenie veľký štetec. Kefa ďalšou úlohou je suché obrazovky zasklenie.

Plátno valca: používa sa na zavádzaní farby a vytvoriť textúru. Použitie oleja maľovanie valčekom z novo natreté miesto jemne roll ťahy môžu byť vyrovnané, a farba šírenie, iné maliarske nástroje, aby sme dosiahli účinok.

Štítky: oclean x, akrylová farba príslušenstvo, okrúhly štetec mp, základné akrylová farba dodávky, big wall obrazových rámov pre obývacia izba, farba, vallejo farby šedá, vallejo miniatúrne nastaviť farby, brush make-up, keramické paletu pre akvarel.

Tabuľka dát

Názov Značky Zhouxinxing
Vek >3 ROKOV
Druh Olej kefa
Vlasy Materiál Štetina
Účel Olejomaľba Dodávky
Veľkosť 36.3 (CM)
farbu ťahu Červená Hnedá
Špecifikácie KOLO
Číslo Modelu 6 oblek
Rukoväť Materiál Drevo
textúra materiálu Prasačích štetín
Rozpustné Alebo Nie farba
Balenie PVC box
Kategórie Produktov Kefa

Recenzie

Napísať recenziu

6pcs prasačích štetín kolo vrchol dlhý prút gouache štetec akvarel kefa olejové farby štetcom umelcov Akrylových Farieb Umelecké potreby

6pcs prasačích štetín kolo vrchol dlhý prút gouache štetec akvarel kefa olejové farby štetcom umelcov Akrylových Farieb Umelecké potreby

Súvisiace produkty: