Medené kanvice, Professiona turecká Káva Hrniec turecký kávovar Cezva Jazva, Cín linned

Nový produkt

1 položky

Skladom

€78.74

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Čistej Medi, Cínu, obloženie, ruky, tĺkol Profesionálne turecká Káva hrnce s bronzová rukoväť turecká Káva kvetináče sú ručne vyrábané v Istanbule, Turecko. Každý hrniec je ručne vytvorený a tĺkol majster remeselník v malom štúdiu v blízkosti Grand Bazaar. Ručné kovanie technika zvyšuje životnosť a hrnce nám umožňuje ponúknuť životnosť zaručuje. Všetko, čo o týchto hrnce: ich tvar, dizajn a zloženie, aby boli ideálne hrniec na varenie tureckej Kávy. V roku 2013 boli hrnce používané Turgay Yıldızlı, keď vyhral Cezve/Ibrik súťaže, a teraz sú prvou voľbou tureckej Kávy odborníkov na celom svete. Popis Materiálu: 1,5 mm hrubé medené umožňuje ideálnu tepelnú vodivosť. Tvar: menší priemer ráfika so širším dnom umožňuje pevné peny rozvoja bez toho, aby prehriatiu hnoja. Náustok Tvar: Zabraňuje strate peny počas odlievania. Rukoväť: bronzová rukoväť je správna dĺžka a uhol pre ergonomické liatím, rovnako ako prílohu do hrnca, pomáha predchádzať rukoväť z prehriatia. Pred použitím vášho turecká Káva Banku pre prvý čas: Umyť teplou mydlovou vodou a suché, pred tým, než kávy, ktoré sa budú zahodené potom rewash banku a ste pripravení začať varenie tureckej Kávy.

Všeobecné Pravidlá pre starostlivosť a použitie vašich turecká Káva Bank: Umyť teplou mydlovou vodou a suché po každom použití, pričom osobitnú starostlivosť byť istí, že žiadne dôvody pobyt v hrnci. S normálneho používania vonkajších povrchov môže byť poškvrnený, použiť kovové poľský obnoviť medi do pôvodného lesku. Ak sa rozhodnete aj poľský vnútri pokovovanie silver starať, aby potrieme jemne a potom zopakujte kroky prvé použitie pred začiatkom variť turecká Káva v hrnci znova.

TENTO PRODUKT JE NA ŠPECIÁLNU OBJEDNÁVKU, LEN

PRENÁJOM NECHAJTE 2-3 TÝŽDNE PRE READY-TO-DODANIE

Štítky: kávovar vody, 2x72 pás brúska, káva, talianskej maker, espresso hrniec, coffee pot tureckých, kaviareň, c1000, medený hrnček, kávu nespresso, medený drôt.

Tabuľka dát

Obloženie Cínu
Kapacita (Šálky) <5 poháre
Druh Espresso Kávovar
Použitie Profesionálne
Objednávky Špeciálne
Metóda Ručne
Funkcia ESPRESSO
Pôvod Turecko
Certifikácia CE
Hrúbka 1,5 mm
Materiál Čistá Meď, Bronz

Recenzie

Napísať recenziu

Medené kanvice, Professiona turecká Káva Hrniec turecký kávovar Cezva Jazva, Cín linned

Medené kanvice, Professiona turecká Káva Hrniec turecký kávovar Cezva Jazva, Cín linned

Súvisiace produkty: