Novinka Výpredaj
HOYA SUPER SLIM CPL Filter FUSION ANTISTATCI Polirizer Filter CIR-PL 58mm 67mm 72 mm 77mm 82mm 49 mm 52mm Zväčšiť

HOYA SUPER SLIM CPL Filter FUSION ANTISTATCI Polirizer Filter CIR-PL 58mm 67mm 72 mm 77mm 82mm 49 mm 52mm

Nový produkt

1 položky

Skladom

€16.66

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

FUSION CPL polarizačné objektív filter

Podľa HOYA

ČO TO ROBÍ

Keď tu slovo "Polarizované" veľa negatívnych vecí, ktoré prichádzajú na myseľ, nuž, je to rovnaké v fotografovanie polarizované svetlo je niečo, čo nechcete, a Hoya Kruhové Polarizer filter môže zlepšiť svoje fotografie.

Kruhové polarizačné filtre umožňujú fotografom dosiahnuť tvorivé, v-kamera, efekty, nie je možné po obraz je vytvorený. A polarizačný filter jednoducho odfiltruje nechcené odrazy od nekovových povrchov, ako je napríklad voda a sklo okrem svetlo odrážajúce mimo vlhkosti a znečistenia v atmosfére. Otáčaním filter môžete vybrať práve suma filtrácie potrebné na dosiahnutie kreatívny efekt. To má za následok modrejšie neba, ekologickejšie listy, znížiť alebo eliminovať odrazy, a väčšiu jasnosť vo vašom výsledná snímka. STMAVIŤ MODREJ OBLOHY

Slnečné svetlo sa stáva polarizované autor cestovanie cez vlhkosti a znečistenia v atmosfére, kruhový Polarizačný filter blokuje svetlo od zadania vašej kamery poddajný jasnejšie hlbšie modré nebo s lepší kontrast v oblakoch.

ODSTRÁNIŤ ODRAZY

Svetelné odlesky z nie kovové povrchy je polarizované a kruhové polarizer môže znížiť alebo eliminovať tieto reflexie v závislosti od uhla fotoaparátu do úvahy. VODA

Pri fotografovaní okolo vody kruhové polarizer a znížiť reflexie pre hlbšie farby a vidieť viac, čo je pod povrchom.

LÍSTIE

Listy majú lesklý strane, ktorá je vo všeobecnosti smerom nahor alebo von, to lesk môže odrážať veľa svetla znižuje sýtosť farieb rastlín. Kruhový polarizer znižuje lesk a umožňuje listy prírodné farby vidieť a zachytiť. To platí pre dni, ktoré sú slnečno, alebo zamračené. SKLO

Všetci sme videli veľa úvah vypnutie systému windows a iné sklo. Kruhový polarizer znižuje alebo odstraňuje odrazy, aby videli, čo je na druhej strane. Niečo, čo sa nedá neskôr v akékoľvek úpravy softvéru.

FARBA

Fotografovanie z domu alebo na auto? Väčšina farby sú šplhať a odráža viac svetla potom potrebné, čo zase zviditeľní alebo umýva sa ich farby. Kruhový Polarizer znižuje alebo odstraňuje odrazy pre lepšie farby.

Ako to funguje odfiltruje POLARIZOVANÉ SVETLO

Polarizované svetlo je svetlo, kto je lúče boli roztrúsené v dôsledku znečistenia, vlhkosti v atmosfére a odrazom. Kruhový polarizer filter umožňuje iba svetelné lúče, ktoré sú na cestách v jednom smere ak chcete zadať objektív. To je, ako Kruhové polarizer funguje, je to mágia.

Tu je schéma, ako jednoduchý lineárny polarizer funguje

Na Hoya Kruhové Polarizátory sú v skutočnosti vyrobené z jediného kusu vysoko kvalitné optické sklo nasleduje lineárne polarizačné film, tento film, ktorý je vlastne micro obrazovky, filtre sa symboly scatter, svetelné lúče, a iba prechádza svetlo pohybujúce sa v jednom lineárne smer. Moderný kamerový metrov a auto focus systémy môžu mať problémy s čítaním svetlo pohybujúce sa lineárne je štvrtina vlny doska je pridaný za polarizačný film na odoslanie svetla do objektívu v okrúhly vzor. Tento circularly polarizované svetlo nie je v rozpore s akýmkoľvek fotoaparát meranie expozície alebo s automatickým zaostrovaním systémov.

Majte na pamäti, že pri akejkoľvek svetlo je filtrovaný, polarizované alebo nie, tam je zníženie expozície. To je, ako kruhové polarizer stmavne modré nebo, znižuje množstvo svetla, ktoré prichádza z neba do kamery. To je dôvod, prečo pri kruhovom polarizer je otočený rýchlosti uzávierky alebo clony sa zmeniť.

Štítky: filter hoya, objektív filtre 67mm, 58mm filter telefón, akvárium filter, 58mm filter, 49 mm, cpl filter, cpl filter 55mm, filter len, 82mm bmw znak, vzduchový filter 67mm.

Tabuľka dát

Číslo Modelu HOYA CIR-PL FUSION
Package Áno
Druh Polarizer Filter
Názov Značky OLOEY

Recenzie

Napísať recenziu

HOYA SUPER SLIM CPL Filter FUSION ANTISTATCI Polirizer Filter CIR-PL 58mm 67mm 72 mm 77mm 82mm 49 mm 52mm

HOYA SUPER SLIM CPL Filter FUSION ANTISTATCI Polirizer Filter CIR-PL 58mm 67mm 72 mm 77mm 82mm 49 mm 52mm

Súvisiace produkty: