Búrlivé vyznanie - Johanna Lindseyová

Búrlivé vyznanie - Johanna Lindseyová

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA

Búrlivé vyznanie - Johanna Lindseyová

7,19 € s DPH

9,99 € s DPH Zľava 2,80 €

Mám otázku

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 21.6.2018

James Malory sa chystá na plavbu do Ameriky, aby tam uviedol do spoločnosti svoju dcéru Jacqueline. Mladá dáma si cestu nevie predstaviť bez sesternice a nerozlučnej priateľky Judith, a tak presvedčia rodičov, aby sa k ním Judith pridala. Obe krásky sa na cestu tešia a zaumienia si, že sa za žiadnu cenu nezaľúbia hneď počas prvej spoločenskej sezóny. Judithine plány však naruší stretnutie s duchom, s ktorým sa kedysi stretla v starom strašidelnom sídle a v myšlienkach ju máta už celé roky.
Tým duchom nie je nik iný ako Nathan Tremayne, pašerák so slučkou okolo krku. Nathan sa zamestná na lodi, rozhodnutý splniť v Amerike tajnú misiu, a tak si zabezpečiť milosť. Na otvorenom mori sa medzi príťažlivým kriminálnikom a mladučkou zlatovláskou rozpútajú vášne, no Nathana trápi podozrenie, či sa táto aristokratická kráska s darebákom, ako je on, len nezahráva.
Autorka bestsellerov Johanna Lindseyová sa vo vzrušujúcom príbehu nespútanej túžby vracia do oslnivého sveta Maloryovcov, aristokratickej rodiny vychýrených dobrodruhov a temperamentných žien.
Z anglického originálu Stormy Persuasion
(Gallery Books, a Division of Simon & Schuster,
Inc. New York 2014) preložila Monika Srnková.

Kategória: Knihy pre romantikov

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info