Ten pravý a tá ľavá - Robert Bryndza

Ten pravý a tá ľavá - Robert Bryndza

AKCIA

Ten pravý a tá ľavá - Robert Bryndza

11,83 € s DPH

Mám otázku

Natalie Loveová celý život usilovne a tvrdo pracovala, aby si splnila svoje sny. Riadi úspešné divadlo v londýnskej štvrti Soho, v ktorom sa práve chystajú angažovať jednu z najväčších hollywoodskych hviezd, miláčika všetkých žien Ryana, a dokonca má aj „dokonalého" frajera, učiteľa jogy Benjamina – Namaste!
Londýn sa stal pre Natalie útočiskom pred jej chaotickou rodinou, ktorá žije na vidieku v Devone, aj pred jej prvou láskou Jamiem, ktorému ušla spred oltára. Po pätnástich rokoch sa však odrazu zjaví rovno pred jej divadlom...
A odrazu udalosti v Soho naberú prudký spád! Udrží Natalie svoj svet pokope bez ujmy, zistí, kto je pre ňu skutočne ten pravý aj to, že možno ona po celý čas nebola tá ľavá?
Z anglického originálu Miss Wrong and Mr Right
preložil Ján Bryndza.


Ukážka z textu
Moje svadobné šaty zhoreli veľmi jednoducho a rýchlo.
V to krásne letné popoludnie som stála ďaleko v poli za naším vidieckym domom. Popoludnie môjho svadobného dňa. Stála som tam s mamou, babkou a so svojou najlepšou priateľkou Sharon. Boli skoro dve hodiny.
Rovnaká hodina bola napísaná na mojom svadobnom oznámení ako čas, keď sa mala začať svadobná hostina. Mala som sedieť za vrchstolom so svojím úžasným novomanželom Jamiem a počúvať otcov príhovor, z ktorého bol posledné týždne poriadne vystresovaný. Miesto toho som nazízala do starého benzínového suda, kde horeli moje svadobné šaty. Sledovala som, ako sa satén a čipka šúverili v plameňoch. Na chvíľočku sa sfarbili do karamelova. Hneď nato šaty zasyčali, ešte viac sa stočili, zošúverili, odrazu buchli a zo suda vyšľahli plamene.
Vyleteli veľmi vysoko. Oheň a horúčava nám zablokovali výhľad na kopce. Zo suda sa valil čierny dym.
„Natalie... Čo to stváraš? To je šialenstvo!" kričala mama.
„Ani som si ťa v nich neodfotila," povedala smutne Sharon. Zo zápästia jej visel foťák. Stále mala na sebe ružovkasté družičkovské šaty.
„Bol to len šaty, Natalie, a ty vyzerala si v nich jak krémový torta," prehovorila babka, keď si zapálila cigaretu.

Kategória: Knihy pre romantikov

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info