V tvojich očiach - Nicholas Sparks

V tvojich očiach - Nicholas Sparks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA

V tvojich očiach - Nicholas Sparks

11,47 € s DPH

12,74 € s DPH Zľava 1,27 €

Mám otázku

Dostupnosť: Doručenie do 5 dní
Doručíme dňa: 27.3.2019

Colin Hancock dostal druhú šancu a je odhodlaný ju využiť. Má za sebou sériu bitiek a násilností, visí nad ním hrozba väzenia, preto je rozhodnutý za každú cenu sa vyhnúť chybnému kroku. Sústreďuje sa výlučne na štúdium pedagogiky a vyhýba sa všetkému, čím si v minulosti ničil život. Zo svojich neuvážených činov si zobral ponaučenie a posledné, čo teraz hľadá, je vážny vzťah.
Mladá advokátka Maria Sanchezová, usilovná dcéra mexických imigrantov, je obrazom konvenčného úspechu. Zdalo by sa, že táto atraktívna tmavovlasá kráska s miestom v prestížnej firme vo Wilmingtone má na prvý pohľad bezchybnú profesijnú minulosť. A predsa... Maria má za sebou traumatizujúcu skúsenosť, ktorá ju prinútila spochybniť mnohé z toho, čomu kedysi verila, a vrátiť sa do rodného mesta.
Náhodné stretnutie na ceste uprostred daždivej noci zmení život obidvom – Colinovi aj Marii. Keď celkom neočakávane medzi nimi vzplanie láska, nemajú odvahu predstavovať si spoločnú budúcnosť... až do chvíle, kým nevyplávajú na povrch hrozivé pripomienky udalostí z Mariinej minulosti. Séria výhražných incidentov spôsobí chaos v Mariinom živote a obidvaja sú vystavení čoraz ťažším skúškam. Obstoja v nich, alebo zničia krehký vzťah, čo si sotva začali budovať?
Z anglického originálu See Me (Grand Central Publishing, Hachette Book Group, New York 2015) preložila Martina Zrubáková.


Ukážka z textu
Spočiatku bola presvedčená, že keď sa trochu usadí, veľa sa zlepší, no postupne zistila, že aj tu má stres v práci, ale iného druhu, a ani tento nie je o nič príjemnejší než ten predchádzajúci.
To bolo pre ňu prekvapenie. Napokon, za ostatných sedem rokov ju prekvapovalo takmer všetko. Ľudia v jej okolí ju vnímali ako mladú právničku, majiteľku bytu, ale ona občas mala pocit, že to celé je z jej strany iba podfuk. Čiastočne boli na vine financie – keď koncom mesiaca zaplatila všetky účty, zostalo jej na útratu podstatne menej peňazí, než mávala v tínedžerských časoch. Druhým citlivým bodom boli jej priatelia z univerzity, väčšinou už ženatí alebo vydaté, ba niektorí už mali aj deti. Keď sa s nimi zhovárala, takmer všetci boli absolútne spokojní, akoby sa ich životy uberali presne tak, ako si naplánovali, zatiaľ čo ona mala na krku sexom posadnutého šéfa, byt, ktorý si sotva mohla dovoliť, a mladšiu sestru, čo jej pripadala omnoho múdrejšia a bezstarostnejšia ako ona. Ak toto je dospelosť, vravela si v duchu, prečo som chcela tak rýchlo dospieť?

Kategória: Knihy pre romantikov

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info