Zlomená láska - M.J. Summersová

Zlomená láska - M.J. Summersová

AKCIA

Zlomená láska - M.J. Summersová

10,91 € s DPH

Mám otázku

Luc Chevalier je šťastný človek. Jeho obchody prosperujú, má peniaze aj nádherné ženy, stačí lusknúť prstami. Cestuje po svete, jedáva v najlepších reštauráciách a užíva si pohodlie najluxusnejších hotelov. Tak prečo je odrazu nespokojný so svojím životom?
Megan Sullivanová je matka samoživiteľka. Má šesťročného syna Elliotta a pracuje ako fotografka, aby si zarobila na chlieb. Jej bývalý muž žije až na Floride a radšej sa k rodine nepribližuje, aby jeho syn Elliott nezistil, že je závislý od drog.
Jedného dňa sa dá Megan zlákať svojou priateľkou na výlet do Paríža. Ani vo sne by jej nenapadlo, že sa tam ocitne v náručí Luca Chevaliera, najsexi muža, aký kedy položil nohu na Eiffelovu vežu. Dohodnú sa na jednej spoločnej noci. Stačí však pár hodín a Luc objaví v Megan vášnivú ženu, ktorá sa v nej celé roky ukrývala. Len čo osamelá matka okúsi iný život, návrat do zabehaných koľají sa jej zdá priam nemožný.
Z anglického originálu Breaking Love (HarperCollins,
Kanada 2014) preložila Ivona Mertusová.

Ukážka z textu
„Nehovorte mi, čo mám robiť. Ženy to neznášajú." Megan od neho nedokázala odtrhnúť zrak.
Luc stíšil hlas. „Je mi fuk, čo si myslia iné ženy. Ale ak vás to obťažuje, prestanem." Stále sa jej však nežne dotýkal brady a každá bunka v jej tele kričala, nech neprestáva. Sexuálne napätie medzi nimi hustlo, priam videla to iskrenie.
„Dobre," vydýchla Megan.
Luc to pochopil ako súhlas. Sklonil sa a jemne ju pobozkal na pery, dlho, nežne, akoby mal bozk trvať po zvyšok ich života. Keď sa odtiahol, Megan mala stále privreté oči. Usmial sa, spokojný sám so sebou.
„Uvidíme sa zajtra, Megan."
Otvorila oči a hlasno vydýchla. „Fajn, ale nerobte si nádeje. Nezmením svoj názor."
„Už ste zmenili," uškrnul sa a vyšiel von z dverí.

Kategória: Knihy pre romantikov

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info