Romantická svadba v kaštieli BIELA DÁMA A ČIERNY RYTIER

Romantická svadba v kaštieli BIELA DÁMA A ČIERNY RYTIER

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Snívate o vašom dni, ktorý bude preliaty slnkom, romantikou a zážitkom na celý život? Svadba na zámku, či kaštieli so stredovekou výzdobou, chutným jedlom, večer vo víre tanca... to sú čriepky, z ktorých poskladáme mozaiku vášho svadobného dňa. Vitajte v zrekonštruovanom kaštieli v Kluknave s renesančnými základmi zo 17. storočia, kde bolo v stredoveku sídlo spišskej vetvy rodu Csákyovcov.

Mám otázku

Dostupnosť: Dostupné

Výrobca: BIELA DÁMA A ČIERNY RYTIER - kaštieľ

Svadobná hostina v našich priestoroch spĺňa vaše predstavy o štýlovej svadbe s nádychom histórie.

Ponúkame ucelené menu európskej a slovenskej kuchyne, slávnostnú výzdobu, kvetinovú výzdobu a výber z našej vinotéky z vín najlepších slovenských producentov.

Samozrejmosťou je ubytovanie svadobných hostí za zvýhodnené ceny. Priestory reštaurácie a troch salónikov tak môžete použiť podľa potrieb počas celého večera. Zlatý salónik ako jediná miestnosť kaštieľa má zachovanú pôvodnú štukovú výzdobu a je pomenovaný podľa grófky Anny Csáky, majiteľky kaštieľa v rušnej a krutej dobe stredoveku a cholerového povstania.

Neváhajte nás nezáväzne kontaktovať s vašimi predstavami o svadbe. Radi vám pripravíme cenovú ponuku a veríme, že vás privítame v deň D.

Kontakt na nás a dresa:

Logo

Biela dáma a Čierny rytier
penzión a reštaurácia v historickej budove kaštieľa

053 51 Kluknava č.178
Tel: +421 (0)53 4473720
recepcia@whiteladyandblackknight.com

www.whiteladyandblackknight.com

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info