Prečo nakupovať na PoslednýRomantik.sk

Portál PoslednýRomantik.sk je zameraný na vytvorenie najväčšej ponuky produktov pre romantické zážitky - zážitkovú romantiku. Cieľom tohto projektu je obohatiť dnešný elektronický svet zážitkovou romantikou a jej kombináciou. Ako jediní na Slovensku vieme spojiť do jedného balíka romantický pobyt s romantickou večerou, doručením romantickej kytice a darčeka z lásky. A to všetko preto, lebo romantiky nikdy nie je dosť!

Produkty na tomto portáli sú zamerané na vytvorenie toho najlepšieho romantického zážitku, ktorý v nás vyvolá pocit vzájomnej blízkosti, lásky, radosti a šťastia. Práve ten prirodzený romantický pocit, ktorý sa pomaly odsúva do úzadia a nahrádza sa moderným konzumným životom.

Prečo u nás nakupovať?

Snažíme sa byť s každým dodávateľom v osobnom kontakte, či už je to dodávateľ darčekov, prevádzkovateľ kvetinárstva, hotelov, reštaurácií. Lebo je to prirodzené. Osobný kontakt je prvým krokom k dôvere. Dôvere k dodávateľovi, ale aj k dôvere k zákazníkovi. Preto sme sa rozhodli všetky rezervácie a konzultácie objednávok robiť s Vami osobne. Starosť o rezerváciu romantického pobytu, romantickej večere, o doručenie kvetov z lásky, alebo darčekov z lásky nechajte na nás. A vždy keď si niečo objednáte budete vedieť, že na druhej strane u nás je rovnaký romantik ako Vy a s láskou robí všetko preto, aby bol Váš romantický rážitok naozaj romantický.

Obdarujte svojho blízkeho! Buďte si blízki, budťe k sebe bližší! Nájdite si na seba čas! Len s láskou je svet krajší! 

POSLEDNÝ KUS NA SKLADE!

0 položiek

MEGA AKCIA!

3 Položky

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info